Порушення прав дітей, шляхом децентралізації

Децентралізація – це добре, але тоді, коли вона не обмежує права громадян. У нашу редакцію надійшло повідомлення, про те, що незаконно закрили школу у с.Григорівка Братського району.

Нас запросили на збори активістів, вчителів і батьків з сільським головою с.Григорівки та головою Братської РДА Кузьміною О.П.
Як з’ясувалося на зборах, школа не була закрита, а була реорганізована, шляхом приєднання в якості філії опорного навчального закладу «Новомар’ївська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Братської районної ради Миколаївської області» .

Це було гаряче! Батьки обурювалися, що їх ніхто не попереджав про переміщення школи, що зібрали на зборах лише 10-11 класи і сповістили, що цих класів у наступному учбовому році вже не буде. А ось про те, що школа зовсім закривається, їх повідомили вже за декілька днів до навчального року. При цьому не надавши належні умови для переміщення дітей до школи, яка знаходиться аж у іншому селі.

Зі слів жителів с.Григорівка, філіфію передали в ОТГ Новомар’ївки, але знаходиться вона на балансі Братського району. І поки вона знаходиться під контролем району, відділ освіти повинен був надати всі умови під’їзду дітей до школи. Голова Братської РДА Кузьміна О.П. на зборах розповіла про те. Що 2,8 мільйонів гривень були надані в ОТГ Новомар’ївки для забезпечення цих дітей навчанням. Але чомусь, не зважаючи на фінансування, діти вимушені вже половину учбового року прокидатися о 6 ранку і ходити вчитися пішки 15км у сусіднє село через залізничні шляхи! Куди дивляться правоохоронні органи та управління з захисту дітей — невідомо! Лихо, яке може статися по причині невідповідальності управління освіти, теж напевно нікого не турбує.

3 thoughts on “Порушення прав дітей, шляхом децентралізації

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *