Терміново! На Кіровоградщині крадуть дітей!

У Побузькому Кіровоградської області була помічена автівка темного сріблястого кольору, яка полює на дітей.

По словам очевидців, в автівці знаходився чоловік у темних окулярах. Він  пропонував малечі показати щось цікаве або пригостити чупа-чупсами. Про це 28 листопада ввечері у групі facebook «Побузькі новини»» написала мама 8-річного хлопчика, який повертався зі школи і біля лікарні «мав щастя» зустрітися з цією автівкою:

«Доброї ночі. Хочу написати, що сьогодні сталося. Коли мій син повертався зі школи додому 16.30, то до нього під’їхала незнайома машина і чоловік почав кликати його в машину. Став говорити, що покаже щось цікаве. Син відразу ж втік. Машина була темного кольору, чоловік в окулярах. Було це біля лікарні, недалеко від зупинки».

В коментарях інша мама повідомила, що до її дитини теж під’їжджав чорний джип. Такі ж випадки були і неділю тому — в районі автовокзалу з автівки дітям пропонували чупа-чупси.  Жителі Побузького пишуть, що нібито джип був без номерів. Стверджувати не можемо, але і відкидувати цю інформацію не будемо.

Ми зв’язалися з мамою хлопчика і вона нам розповіла як все було:

 

Мама викликала поліцію і написала заяву про цей інцедент. А ми всіх попереджаємо, пильнуйте дітей! Якщо побачите схожу ситуацію, не будьте байдужими. Якщо з вами трапиться щось подібне, звертайтеся в поліцію, це допоможе відслідкувати злочинця.

Також видання дає ряд порад, як уберегти дітей від викрадачів:

— Ніколи не залишайте маленьких дітей без нагляду, навіть якщо вам треба відійти всього на хвилинку. А тим більше — не просіть доглянути за малюками незнайомців.

— Постійно нагадуйте дитині, що коли підходить чужа людина і хапає за руки, кудись веде, заманюючи цукеркою або ще чимось — треба відразу кричати і втікати.

— Якщо дитину таки викрали і у неї з собою був телефон — негайно зверніться до оператора мобільного зв’язку з проханням допомогти встановити місцезнаходження телефону, також обов’язково зверніться в поліцію.

— Якщо є можливість, замініть дитині звичайний мобільний телефон на годинник з трекером, за яким ви завжди будете знати, де перебуває дитина і зможете з нею зв’язатися. Або встановіть відповідну функцію стеження на те, що є.

— А ще придумайте кодове слово. І нехай ваша дитина запитує його у всіх незнайомців, які до неї підходять. Якщо не знає — значить чужий. І треба від нього тікати.

Велике прохання зробити репост, адже ця інформація може врятувати комусь життя! Первомайськ від Побузького всього у 32 кілометрах! Будьте обережні!

Раніше в ЗМІ повідомлялися подібні випадки у Миколаївській і Херсонській областях. Чорний BMW X5, без номерних знаків, крадуть дітей на органи.

Корупція.Інфо

 

One thought on “Терміново! На Кіровоградщині крадуть дітей!

  • 05.12.2019 в 07:54
    Permalink

    Вони аж на слідуючий день приїхали ???так у нас працює поліція….

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *