Нарада у депутата Верховної Ради Максима Дирдіна з приводу земельної реформи

По всій Україні відбуваються збори фермерів, голів ОТГ,представників по земельним питанням з приводу законопроекту щодо земельної реформи.

Вчора в Миколаєві відбулася векторна нарада з представниками міністерства економіки під керівництвом Тараса Висоцького.

А сьогодні 21 листопада ми завітали на нараду з цього ж приводу до нашого народного депутата Верховної Ради Максима Дирдіна. Депутат  разом з фермерами обговорювали законопроекти, які були прийняті у першому читанні. На питання, які цікавлять фермерів,  надавалися відповіді, розглядалися доповнення та моменти, які треба допрацювати.

Максим оголосив, що 29 листопада у Миколаєві в облдержадміністрації буде проводитися форум з питань земельної реформи і супутніх законодавчих актів, які були прийняті у першому читанні і тих, які ще не були розглянуті, але теж будуть прийняті. Так що, якщо у когось є бажання задати питання безпосередньо представникам міністерства, поспілкуватися з представниками офісу президента або його радником з цих питань, всіх бажаючих народний депутат запрошує у Миколаїв.

Та це ще не все! По дорозі додому ми заїхали до заступника начальника відділу Первомайського району головного управління держгеокадастру у Миколаївській області Сиволапа Дениса Васильовича. Який розповів нам на який шмат землі і де саме має право кожна людина, а також які для цього потрібні документи. Тож слухайТЕ!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *