Чи варто вставляти вікна та робити ремонти у школах та садочках, якщо ці жертви нікому не потрібні?

Кажуть, в нашій країні величезні борги. У місцевих бюджетах грошей не вистачає навіть на посуд дітям. Туалетний папір, миючі засоби, іграшки, бойлери, телевізори, проектори, комп’ютери, ноутбуки, принтери коштують немалих грошей, але це все вже давно змушені купувати батьки, бо зі слів директорів, діти в садочках та у школах без допомоги батьківських коштів просто не зможуть існувати.

А чого тільки коштують ремонти цих садочків та шкіл! Не всі батьки можуть собі дозволити взяти на себе борги держави та міста. І ті, хто не може, дуже часто підпадають під буллінг зі сторони інших батьків, які постійно «здають» або ж навіть зі сторони вчительки чи директора, бо як ви можете заперечувати, «Це ж для вашої дитини»! Або починають самі вихователі, вчителі та однокласники знущатися над малечею, яка не здає гроші. Про це ви можете дізнатися особисто від батьків в групі facebook «Батьки SOS».

Це не новина і ця проблема з роками тільки посилюється, бо апетити зростають, а доходи громадян ні. На мій погляд, нікого не турбує психологічне здоров’я дітей і сімейні бюджети батьків, тому що проблема поборів як почалася ще 20 років тому, так тільки і набирає обертів.

А тепер оцініть цю сумну ситуацію, бо зараз я вам скажу щось, що вас шокує.
Уявіть на хвилинку, ви здаєте гроші на все необхідне для дитини, можливо не доїдаєте, не довдягаєтесь, не можете закінчити ремонт вдома(наприклад), бо постійно здаєте на ремонти, встановлюєте нові двері, люстри,штори, вікна, купуєте лінолеум, ламінат, може хтось і паркет, встановлюєте відеонагляд в школі чи в садочку, бо ж то «все ж для вашої дитини». Деякі батьки вносять благодійні внески по 1000-2000грн. в місяць, все залежить від школи чи садочка, в який ходить дитина(уточнюю, державні школи і садочки). А потім всі ваші зусилля руйнують, бо прийшла РЕКОНСТРУКЦІЯ! Цей цікавий факт було виявлено вже у багатьох школах України.


джерело відео

Ось так наразі у Побузькому ліцеї Голованівської районної ради Кіровоградської області виймаються нові металопластикові вікна, які встановлювалися в 2015-2017рр, за допомогою батьків та БФ «Розвиток Побужжя», тому що має бути капітальний ремонт із заміною вікон, утепленням фасаду школи, ремонтом внутрішніх приміщень та оснащенням кабінетів. А ці вікна, що демонтують, не відповідають вимогам ДБН. Так проінформували батьків ліцею.

Діти в школу не ходять поки йдуть будівельні роботи. По договору, вікна повинні бути замінені ПП «Я.М.П.» до 31.12.2019 року. Батьки в шоці! Вони дивуються, чому їх раніше не повідомляли про ці вимоги і зарікаються більше не потурати поборам.

Взагалі на реконструкцію школи був укладений договір з ПП «Сапфір» на суму 11 213 512,80грн. з загальним терміном виконання до 31.12.2019р. На корегування розробки проектно-кошторисної документації було виділено 685 328,74грн. Чималенькі суми…

Цікаво, як вони вкладуться в ці терміни? Залишилось півтора місяці… Щось мені підказує, що цього, напевне, не станеться…

 

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *