Первомайський Хелловін!

Бууууу! Цукерки або смерть!
Хтось хапається за серце, хтось розмальовується до невпізнаваності та вдягається у костюм скелета або мертвої нареченої… були такі ексклюзиви, що навіть, збиралися вдягтися у платіжку за комуналку, а ми спробували дізнатися, що це за дивне свято, яке підкорило майже весь світ і тримає в напрузі щороку 31 жовтня кожного, хто має намір зайти в темний провулок…

Більшість символів цього свята має дуже довгу історію. Одним з найбільш знаменитих атрибутів Хелловіну є гарбузовий ліхтар, або Ліхтар Джека, — він представляє собою порожній гарбуз, на якій вирізана зловісна гримаса, а всередину поміщена свічка. Вважалося, що подібний ліхтар, залишений в День всіх святих біля будинку, буде, відганяти від нього злих духів  і іншу нечисть. Витоки цього звичаю йдуть в глиб століть, коли жителі британських островів вирізали пики на плодах під час збору врожаю. Як і багато інших язичницьких традицій, цей символ був християнізований  і, згідно цьому популярному ірландському повір’ю про Джека (звідси назва), Ліхтар Джека почав являти собою «душу, не прийняту ні в рай ні в пекло»

Легенда свідчить … «Один випивака на ім’я Джек , по дорозі додому зустрів Диявола, однак йому вдалося обвести його навколо пальця — він попросив нечистого залізти на дерево за фруктами, і як тільки той видерся на крислату крону, Джек надряпав на стовбурі хрест, таким чином полонивши Диявола і виторгувавши для себе привілеї. Провівши життя в пияцтві і гріху, Джек не зміг потрапити в рай після смерті. Згідно цієї обіцянки, Диявол також не став забирати Джека і в пекло, а лише кинув йому шматочок вугілля з пекельного полум’я. Тієї холодної ночі Джек поклав тліюче вугіллячко в порожню ріпу, щоб той не затух. З тих пір він ходить землею, ніяк не знайшовши собі місця… ууууу!»

Чому наші люди прийняли це свято і святкують цей день? Кажуть – «Бо весело!». Так що, якщо ти не встигла нанести макіяж, або зняти бігуді перед роботою, твій «прикид» зайшов би в цей день на Ура! Коли б ви ще покуштували смажених павучків та політали на метлі без загрози, що вам викличуть санітарів! Деякі сміливі жителі Первомайщини учора, навіть, стали зірками! А хто не встиг відобразити на століття своє перевтілення, чекайте слідуючого Хелловіну!

джерело фото ПЕРВОМАЙСК ОНЛАЙН На Буге ))

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *