Олександр Мазурчак: не знаєш, як врятувати реформи — забороняй Висоцького

Розмова з співголовою партії «Наш Край» Олександром Мазурчаком відбувається, коли за вікном кабінету 15 градусів нижче нуля. Тричі мер Кам’янець-Подільского, один з ініціаторів створення політсили, яка позиціонується як партія мерів та господарників, вносить корективи в заяву партії. В ній вимагає від депутатів затвердити заборону відключення міст від тепла взимку.
 
Житлово-комунальне господарство – ключова тема «Нашого краю», в рамках якої партія йде до виборця. Саме з тезою про те, що «нашекраєвці» знаються на комуналці, тарифах, субсидіях, дорогах та місцевому самоврядуванні партія перемогла на виборах 2015 року. Тоді «Наш край» набрав більше 5%, завівши до місцевих рад близько 5000 депутатів.
 
Сьогодні «Наш край» має декілька своїх депутатів у парламенті та збирається здобути солідне представництво в наступному складі ВР.
 
Про те, чому уряд провалив майже усі реформи та як врятувати зношений житловий фонд і змусити олігархів вкладати гроші в модернізацію комунальних мереж співголова партії Олександр Мазурчак розповів у інтерв’ю РБК-Україна — https://daily.rbc.ua/ukr/show/aleksandr-mazurchak-znaesh-spasti-reformy-1519744030.html

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *