Відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

25 лютого 2018 року в спорткомплексі «Олімп» відбулися ігри відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд сезону 2017-2018 років.

Вища ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

Автолокомотив Южноукраїнськ

14

12

0

2

5625

36

2

Все для даху Первомайськ

14

11

1

2

78-47

34

3

Олександрівка Олександрівка

13

8

2

3

64-42

26

4

Доманівка Доманівка

12

6

2

4

6343

20

5

ГрОМ- КУ Веселиново

15

5

1

9

5164

16

6

ДПЕС Южноукраїнськ

14

5

1

8

4756

16

7

Ю — 35 Южноукраїнськ

13

3

2

8

35-50

11

8

ПАТ Миколаївгаз Вознесенськ

10

3

0

7

35-58

9

9

Рятівник Южноукраїнськ

15

2

1

12

37-81

7

«Рятівник» — «Олександрівка» — 2:12 (Шарата С. в/в, Долинський, Гончаренко – Запорожан-5, Кузнецов, Соломонов, Симчук-2, Ізбаш)

Бомбардири: Панчук («Доманівка») — 25, Зайко («Все для даху») — 19, Клімко («Все для даху») — 19, Запорожан («Олександрівка») — 19,

Перша ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

Таборівка Вознесенський р-н

16

13

2

1

82-49

41

2

Олімп Южноукраїнськ

17

12

0

5

69-47

36

3

ДЮСШ-Аграрник Веселиново

18

9

2

7

64-49

29

4

Трикрати Вознесенський р-н

16

7

4

5

78-57

25

5

ТВТ Южноукраїнськ

16

8

1

7

54-41

25

6

Арсенал Вознесенськ

16

7

3

6

62-63

24

7

Куйбишево Н. Марївка

18

7

1

10

74-79

22

8

ДЮСШ Доманівка

14

6

2

6

47-44

20

9

КБК-1 Прибужжя

15

3

1

11

43-80

10

10

СПрАТ- Україна Доманівській р-н

16

0

2

14

42-109

2

«СпРАт-Україна» — «Олімп» — 2:6 (Гонтарук, Оніщак І. – Курбатов К., Миронов М., Костюк-2, Цисарук, Лапин); «Куйбишево» — «СпРАт-Україна» — 6:4 (Чеканов-3, Хомченко, Щукін-2 – Оніщак І.-2, Мухаметшин-2); «Куйбишево» — ТВТ — 5:3 (Юрченко О., Хомченко-3, Щукін – Байталенко-2, Смук)

Бомбардири: Сандул («Таборівка») — 27, Шевченко В. (ТВТ) — 20

Друга ліга

Команди

І

П

Н

П

М’ячи

О

1

Легіон Южноукраїнськ

20

14

4

2

102-39

46

2

Тинь Южноукраїнськ

14

14

0

0

115-31

42

3

Арбузинка Арбузинка

18

12

2

4

82-43

38

4

Рятівник-2 Братське

21

12

2

7

87-61

38

5

Воєводське Воєводське

18

11

4

3

89-47

37

6

ЕРП Южноукраїнськ

17

11

1

5

85-45

34

7

КБК-2 Прибужжя

20

8

1

11

63-94

25

8

Семенівка Арбузинський р-н

20

7

2

11

59-64

23

9

Мікс Вознесенськ

18

5

1

12

67-111

16

10

Садове Арбузинський р-н

20

4

0

16

33-116

12

11

Богданівка Богданівка

18

3

1

14

32-104

10

12

Зірка в/ч 83 Арбузинський р-н

20

2

0

18

56-115

6

«Легіон» — «Арбузинка» — 3:3 (Протасов, Кузнєцов, Мартинко – Шарата Т., Висоцький, Бугай);

«Зірка» — «Арбузинка» — 2:5 (Тофан, Красніков – Васильєв-3, Мицик, Скроб); КБК-2 — «Легіон» — 0:10

(Протасов, Духанін-2, Заворотний-2, Мартинко, Гук В., Дяченко, Кузнєцов-2); «Воєводське» — «Зірка»

— 6:1 (Подгорний-3, Заяц, Малаш-2 – Марянов); «Воєводське» — «Рятівник-2» — 3:3 (Подгорнний, Заяц

-2 – Гобизашвилі, Шарата А., Ляшок); «Рятівник-2» — «Мікс» -5:2 (Буберенко, Гобизашвилі, Шарата С.

-2, Шарата А. – Чередніченко, Кіфа); «Мікс» — ЕРП — 3:7 (Кіфа, Джоєв, Подільчак – Шпаков-2, Чита-2,

Шаповал, Віжанов-2)

Бомбардири: Подгорний («Воєводське») — 26, Васьковський («Рятівник-2») — 21,

Мацкуляк («Легіон») — 21, Васильєв («Арбузинка») — 21,

Наступні ігри 4 березня з 9.00

Чекаємо вболівальників в спортивній залі ККСС «Олімп».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *