Розклад ігор відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських команд

25.02.2018

Час   Ліга                                   Команди

8.50 Друга «Легіон» (Южноукраїнськ) «Арбузинка» (Арбузинка)

9.40 Вища «Рятівник» (Южноукраїнськ) — «Олександрівка» (Олександрівка)

10.30 Друга «Зірка в/ч -83» (Южноукраїнськ) — «Арбузинка» (Арбузинка)

11.20 Вища «Олександрівка» (Олександрівка) — «Автолокомотив» (Южноукраїнськ)

12.10 Друга «Воєводське» (Воєводське) — «Зірка в/ч -83» (Южноукраїнськ)

13.00 Перша «СпРАТ-Україна» (Мостове) — «Олімп» (Южноукраїнськ)

13.50 Друга «Воєводське» (Воєводське) «Рятівник-2» (Братське)

14.40 Перша «Куйбишево» (Н.Марївка) — «СпРАТ-Україна» (Мостове)

15.30 Друга «Рятівник» (Южноукраїнськ) — «Мікс» (Вознесенськ)

16.20 Перша «Куйбишево» (Н.Марївка) ТВТ (Южноукраїнськ)

17.10 Друга «Мікс» (Вознесенськ) — ЕРП (Южноукраїнськ)

Представникам команд обязково предоставити заявки команд (ТВТ, «Рятівник», «Трикрати»,

«Куйбишево»,«СпРат-Україна», «Садове» (за не подані будуть зніматися очки).; оплатити стартовий внесок («Садове», КБК-1, КБК-2, «Воєводське» — (за не оплату будуть зніматися очки).

Представникам, тренерам та гравцям звернути увагу на поведінку.

Дискваліфіковані футболісти в Чемпіонаті Миколаївської області

Прізвище

та ім’я

Команда

Дата

Кількість

ігор

Залишилось пропустити

Кибиш Віталій

Миколаївгаз

13.01 ЧК агрессивное поведение после удаления

5

4

Жерченко Юрій

Таборівка

03.02 ЧК (фол останньої надії)

1

1

Любченко Максим

Воєводське

04.02 за 2ЖК (агресивна поведінка)

3

1

Гревцов

Олександр

ЕРП

11.02 – КК +

запись в рапорті арбітра

5 матчей (запрета находження в залі під час матчів команди ЕРП)

4

Гук

Владислав

Легіон

17.02 4 ЖК нак.

1 1

Дроздов Руслан

Арсенал

17.02 4 ЖК нак.

1 1

Тіхонов Сергій

Арсенал

17.02 4 ЖК нак.

1 1

Чекаємо вболівальників в спорткомплексу ККСС «Олімп».

Головний суддя змагань М.М.Петрановський

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *