Секретаря Южноукраїнської міської ради звільнять з посади через недовіру

Вчора, 20 лютого 2018 року, на офіційному сайті Южноукраїнської міської ради було оприлюднено проект рішення про звільнення з посади Людмили Дзюбенко. Вона є секретарем Южноукраїнської міської ради та була обрана на цю посаду за пропозицією міського голови В.Пароконного.

Людмила Дзюбенко

До складу Южноукраїнської міської ради Людмила Дзюбенко була обрана від партії «Єдність», від якої обраний також і теперішній Южноукраїнський міський голова.

Проект рішення про припинення повноважень секретаря міськради було розроблено та подано на розсуд колегам депутатом Євгеном Квасневським. На його переконання, депутати міської ради повинні висловити Дзюбенко Л. недовіру та звільнити її з посади через невиконання нею своїх обов’язків. Висловити свою думку з цього приводу депутати зможуть вже в наступному місяці.

Нагадаємо, що з депутатів, обраних до Южноукраїнської міської ради від партії «Єдність»,  вже кілька відмовилися від виконання депутатських повноважень. Зокрема, повноваження Бутакової Юлії було припинено на попередній сесії.

На наступну сесію пропонує припинити його повноваження Руслан Клименко.

Источник Маю Право

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *